Banco Popolare

Banco Popolare

Univerzální banka Banco Popolare Česká republika, a.s. je jednou z bank, které spadají pod italskou skupinu bank Banco Popolare Gruppo Bancario, která svou kariéru zahájila již v roce 1867. Banka se zaměřuje primárně na drobné a střední firmy a podnikatele, pro které je vytvořena i hlavní nabídka úvěrů, ale poskytuje své služby i soukromým osobám.

Úvěry pro firmy

Banka nabízí firmám a podnikatelům široký výběr, mezi něž patří presto úvěry, kontokorentní úvěry, provozní a investiční úvěry a bankovní garance.

Presto úvěr je využíván jako rychlé peníze pro pokrytí drobných nečekaných výdajů Vaší firmy. Úvěr do výše 500 000Kč je možno splácet až 3 roky. Výhodou je rychlé vyřízení a zajištění pouze ve formě blankosměnky, výhodná je také možnost zvolit si mezi kontokorentem a postupným splácením.

Kontokorentní úvěry jsou poskytovány na 1 rok s případným prodloužením. Provozní úvěry jsou poskytovány krátkodobě na pokrytí výdajů, které nemohou být zaplaceny kvůli časovému nesouhlasu mezi aktivy a pasivy. Výše tohoto úvěru není limitována. Investiční úvěry se zaměřují na neomezený přísun peněz pro pořízení strojů a zařízení firem. Splátkový kalendář je maximálně variabilní dle přání klienta.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.