Bezva Půjčka

Bezva Půjčka

Firma Bezva Půjčka nabízí řadu produktů v bankovním i nebankovním sektoru. Na českém trhu působí již několik let a poskytuje půjčky po celé České republice. Hlavní sídlo má ve Dvoře Králové nad Labem. Veškeré žádosti jsou zpravidla vyřizovány do 24 hodin. Výhodou je fakt, že při nedomluvení Vám vyhovujících podmínek úvěru neplatíte za poskytnutého asistenta.

Nabídka služeb

Hlavní dvě nabídky této firmy je půjčka na cokoliv od 10 000Kč do 500 000Kč formou hotovostního úvěru a nebankovní půjčka formou hotovostního úvěru od 20 000Kč do 1 000 000Kč. Podmínky jsou pro obě varianty stejné. Žadatel musí být ve věkovém rozmezí 18 - 70let, občan ČR (případně SR s trvalým pobytem v ČR), nesmí být ve zkušební době a je povinen doložit svůj pravidelný příjem, ať už se jedná o potvrzení o příjmu nebo důchodový výměr apod. Po vyplnění online formuláře na webových stránkách Vám bude přidělen osobní asistent, který po doložení zmíněných dokladů připraví smlouvu a domluví termín podpisu. Po podepsání lze domluvenou půjčku ihned čerpat.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.