Česká exportní banka

Česká exportní banka

Česká exportní banka, a.s. je státní bankou, jež se specializuje na exportní politiku a s tím spojených finančních služeb jako jsou např. úvěry a velmi tak usnadňuje podnikatelům pohyb na trhu. Banka vznikla v roce 1995 a podřizuje se pravidlům WTO a dalšími doporučeními OECD i směrnicemi EU. Služby ČEB může využít každý vývozce z ČR a zahraniční odběratel českého zboží.

Mezi její služby patří financování vývozu investičních celků, projektové financování a financování zahraničních investic pro velké firmy. Pro malé firmy je pak nabízeno krátkodobé i dlouhodobé financování vývozu a financování výroby určené pro export.

Banka připravila pro malé a střední podnikatele i několik programů pro ulehčení financování některých vývozních aktivit. Na nich spolupracuje i s dalšími společnostmi a bankami.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.