Česká spořitelna

Česká spořitelna

Od roku 1825, kdy vznikl první předchůdce České spořitelny, a.s. se tato banka snaží navazovat na dobrou tradici v poskytování finančních služeb klientům. V roce 2000 se stala členem skupiny Erste Group. Banka má širokou klientelu v osobní i firemní sféře, jíž poskytuje kromě klasických účtů i účty pro studenty, spoření nebo poradenství a další nepřeberné množství služeb. U České spořitelny je kladen důraz na ocenění klienty, proto se v roce 2009 stala tato instituce i bankou roku.

Půjčky od České spořitelny

Co se týče hypoték, vychází Česká spořitelna nanejvýš vstříc individuálním potřebám klienta. Hypotéka je zaměřena hlavně pro klienty s pánovaným dlouhodobým splácením. Při fixaci úrokové sazby na 5 let, tak můžete získat výhodu a platit o celé procento menší úroky.

Velmi popularizovanou nabídkou je však půjčka České spořitelny. Bez ručitele tak můžete dosáhnout až na 500 000Kč. Při návštěvě pobočky se ihned dozvíte částku, která Vám může být poskytnuta. Samozřejmostí je zde pojištění proti neschopnosti splácet a proti ztrátě zaměstnání.

Kontokorentní úvěr je poskytován do 70 000Kč a je vydáván bez zajištění. Výhodou je jeho revolvingová forma, která umožňuje opětovné čerpání peněž.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.