Cetelem

Cetelem

CETELEM ČR, a.s. se sídlem v Praze působí na českém finančním trhu již třináct let. Je dceřinou společností banky BNP Paribas Personal Finance, jež vznikla již v roce 1953 ve Francii. Firma je i členem mnoha asociací a sdružení poskytujících nebankovní finanční služby jako např. Sdružení právnických osob SOLUS, Česká leasingová a finanční asociace nebo Sdružení pro bankovní karty. Cetelem nabízí zájemcům řadu osobních půjček, kreditní karty, spotřebitelské úvěry například na nákup zboží na splátky, různé typy úvěrů na nákup automobilů a motocyklů i mnoho druhů pojištění.

Nabízené půjčky

Osobní půjčku je možno sjednat po telefonu, online i na pobočce firmy. Výše půjčky se pohybuje od 20 000Kč – 1 000 000Kč. Doba splatnosti je volitelná od 6 do 120 měsíců. Výhodou je i možné pojištění půjčky proti nečekaným situacím a neschopnosti splácet. Kreditní karta od společnosti Cetelem nabízí kromě tradičního využití a služeb i trvalé používání karty bez čekání na úplně splacení předchozího úvěru. Ve většině obchodů lze služeb společnosti Cetelem využít i formou nákupu na splátky, kde stačí podepsat úvěrovou smlouvu přímo s prodejcem vámi zakupovaného zboží a není tedy nutné vyřizovat osobní půjčku zvlášť. I zde platí nabídka pojištění splácení proti nečekaným situacím a volitelná délka doby splatnosti i měsíční splátky. Nákup na splátky lze uskutečnit již od 3 000Kč a to bez ručitele. Speciální nabídkou je půjčka na motorová vozidla, která kromě standardních volitelných podmínek co se týče částky a délky splácení úvěru, zajišťuje možnost předčasného splacení úvěru a okamžité vlastnictví vozidla. I tento druh úvěru lze uzavřít přímo u vybraných prodejců pro osobní i podnikatelské účely.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.