Cofidis

Cofidis

COFIDIS Česká republika je známá společnost působící na našem trhu již od roku 2004, kdy se dostala do České republiky z Francie, kde je stabilní společností již od roku 1982. Firma se specializuje na online půjčky a spotřebitelské úvěry. Výhodou je flexibilní možnost komunikace zahrnující jak klasický telefon, internet nebo osobní kontakt, tak i např. klasickou poštu či fax. Některé úvěry Cofidis je možno na základě jedné smlouvy využívat dle potřeby opakovaně. Jedná se o jedny z nejvýhodnějších nebankovních půjček na našem trhu.

Produkty Cofidis

Půjčka Cofidis není vázána na účel a je poskytována do dvou dnů po schválení půjčky, tak je posouzena do 10 minut od odeslání žádosti. Zpracování žádosti je zdarma. Podle čerpané částky, která může nabývat výše až 150 000Kč, jsou nabízeny tři možnosti měsíčních splátek.

U kreditní karty Cofidis s úvěrovým limitem až 150 000Kč je stejně jako u půjčky možno zvolit ze 3 druhů splátek. Vedení karty je první rok zcela zdarma. S každou měsíční splátkou, která je včas zaplacena navíc stejně jako u půjčky získáváte obnovitelnou finanční rezervu pro další čerpání či neschopnost splácet.

Splátkový prodej je poskytován přímo prostřednictvím prodejce již od 3000Kč do 150 000Kč. Výhodou je volitelný počet splátek. Pro nákup na splátky není potřeba ručitel, stačí pouze 2 doklady totožnosti. Také předčasné splacení je zdarma.

Pojištění úvěru je poskytováno pro případy ztráty zaměstnání, dočasné pracovní neschopnosti, úplné ztráty samostatnosti či smrti. V prvních dvou případech je hrazeno 100% měsíční splátky po celou dobu trvání pojistné události. V druhých dvou případech je okamžitě z pojistky uhrazena celková dlužná částka.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.