Com Management

Com Management

Kopretina, která je značkou společnosti COM Management, poskytuje nebankovní půjčky jiných předních společností zabývajících se touto problematikou. „Půjčka s kopretinou“ poskytuje doporučení nejlepšího produktu dle individuálních potřeb a zajišťuje záruku za čerpané úvěry. Půjčku lze sjednat online formulářem nebo přímo u obchodního partnera.

Druhy půjček

Půjčka do 70 000Kč ve formě neúčelové půjčky s nahlížením do registru Solus je vyřizována bez zajištění nemovitostí a bez ručitele, pouze s doložením přijmu.

Půjčka do 1 000 000Kč je poskytována bez nahlížení do registru dlužníků a bez dokládání příjmů. Ručit je nutno nemovitostí, ale žadatel nemusí být přímým vlastníkem nemovitosti, kterou se za půjčku ručí. Splatnost této půjčky je až 20 let.

Kromě těchto dvou základních půjček poskytuje firma i pomoc při řešení exekucí a následného dlouhodobého plánu financování.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.