ČSOB

ČSOB

Československá obchodní banka a.s. jako univerzální banka působí na území České a Slovenské republiky již od roku 1964. V roce 1999 byla privatizována a stala se součástí belgické skupiny KBC Group N.V. Kromě značky ČSOB pod stejnou banku spadá i další obchodní značka a to Poštovní spořitelna a také Českomoravská stavební spořitelna a Hypoteční banka. Jako další velké banky i tato nabízí širokou škálou finančních produktů pro soukromé osoby, živnostníky i firmy. Kromě standardních spořících služeb, platebních karet apod. je v nabídce hned několik hypoték, půjček a úvěrů.

Půjčky a úvěry

Hypotéky jsou poskytovány na míru. Nejoblíbenějším produktem této kategorie je ČSOB Hypotéka na koupi, rekonstrukci nebo výstavbu nemovitosti. Výhodou je garantovaná úroková sazba a zajištění odhadu ceny nemovitosti a příslušné dokumentace. Maximální výše úroku není omezena a doba splatnosti se pohybuje od 5 do 40 let. Další hypoteční služby jsou například Hypotéka bez dokládání příjmů, na družstevní bydlení nebo Americká hypotéka. Zajímavá je i nabídka doplňkových služeb jako nabídka bydlení, pojištění k hypotékám nebo pojištění domácnosti a návazná spolupráce s projektem zelené bydlení, díky kterým můžete čerpat dotace z programu Zelená úsporám.

Mimo půjčky na lepší bydlení je v rámci půjček možno čerpat peníze na cokoliv až do výše 600 000Kč bez ručitele s dobou splatnosti až 7 let. Podmínkou je vlastnictví nebo zřízení ČSOB Konta. Při vlastnictví tohoto účtu je pak možné využít i služby kontokorent až do 50% výše úvěru nebo výhody kreditní karty.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.