Essox online půjčka

Essox online půjčka

Firma ESSOX s.r.o. je jednou z nejdůvěryhodnějších nebankovních společností na našem trhu. Vděčí za to hlavně Komerční bance, která tuto společnost zaštiťuje a nadnárodní finanční skupině Sociéte Générale, do které se díky svým úspěchům a důvěryhodnosti zařadila.


Společnost Essox nabízí několik řešení financování automobilů, zboží a služeb včetně leasingů na stroje a zařízení pro podnikatele a firmy. Zajímavou nabídkou je pak i kreditní karta FUTURO, která se od běžné karty liší tím, že není svázána se žádným bankovním účtem.

Financování zboží a služeb online

S půjčkou Essox dostanete k dispozici částku od 10 000Kč do 250 000Kč v případě využití na bydlení až 500 000Kč. Velmi příjemné je úročení, které dosahuje výši úročení bankovních institucí. RPSN se pohybuje už od 8,9% a zvyšuje se mírně v závislosti na půjčené částce a délce jejího splácení. Vybrat si můžete dobu splácení 12,18,24 nebo 36 měsíců. I tato doba lze však dodatečně prodloužit při půjčce nad 40 000Kč až na 60 měsíců.

Další výhody půjčky Essox jsou nasnadě. Půjčka je neúčelová a není potřeba ručitel. S poplatky za vyřízení smlouvy také nepočítejte. Peníze získáte po vyplnění online formuláře téměř okamžitě, protože společnost garantuje, že do 24 hodin schválené peníze obdržíte. Další velmi příjemnou záležitostí je pojištění proti neschopnosti splácet, které nabízejí také spíše bankovní instituce. Poplatky za toto pojištění jsou pak zahrnuty do pravidelných měsíčních splátek.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.