Euroúvěr

Euroúvěr

Euro-úvěr.cz je společnost, kterou provozuje firma 1.EUROHYPOTÉKA s.r.o. a poskytuje poradenství, servis a realizaci v oblasti nebankovních půjček, hypoték a leasingů v souvislosti s nemovitostmi. Je zaměřena na služby pro klienty se zápisy v registru dlužníků. Konzultace a poradenství ohledně úvěru jsou účtovány poplatkem až po schválení úvěru.


Služby Euroúvěru

Nebankovní půjčku je možno čerpat na vyplacení exekuce až do výše 1 000 000Kč. Za půjčku je ručeno zástavním právem nebo zajišťovacím převodem na nemovitost. Úroky se pohybují od 19,5% a doba splatnosti trvá 2 - 6 měsíců. Výhodou je, že firma vyjedná vše se samotným exekutorem za vás, není nutno dokládat vaše příjmy a je možno takto pokrýt i několik exekucí. Po oddlužení je možno sjednat dlouhodobou bankovní i nebankovní půjčku s nízkým) rokem už od 8,5% p.a., to již však na základě potvrzení příjmu, v případě nedoložení je možno sjednat leasing.

Nebankovní hypotéky jsou nabízeny od amerických hypoték přes úvěry na pronájem i družstevní byt po konsolidaci dluhů nebo developerské projekty. Téměř u všech druhů těchto hypoték je největší možná částka pro čerpání 30 000 000Kč a doba splatnosti maximálně 20 let.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.