Ferratum

Ferratum

Tato společnost je součástí společnosti Ferratum Findand Oy, která působí na mezinárodním trhu již řadu let. V roce 2009 rozšířila svou působnost na 13 zemí Evropy. Hlavní doménou firmy Ferratum je poskytování Finských půjček a dalších drobných flexibilních a rychlých půjček. Výhoda těchto drobných půjček je rychlost a možnost zjednodušeného opakovaných půjček.

Finská půjčka od Ferratum

Finská půjčka od společnosti Ferratum se vyřizuje pomocí online formuláře na webových stránkách nebo jednoduše pomocí zaslání sms z mobilního telefonu. V průběhu 10 minut je Vám sděleno, zda je Vámi žádaná půjčka schválena či nikoli. Žádost touto formou mohou podávat pouze osoby starší 25 let, které mají řádné zaměstnání a nemají záznam v trestním rejstříku ani rejstříkách o bezdlužnosti. Půjčka se poskytuje ve výši 500Kč – 5000Kč s poplatkem 250Kč za každých 1000Kč půjčky (tj. při půjčce 500Kč je poplatek 125Kč, při 1000Kč je poplatek 250Kč, za půjčku 2000Kč poplatek 500Kč atd.). Doba splatnosti není volitelná, ale je pevně stanovena na 15 dnů. Tato doba se počítá od obdržení schválené peněžní částky a je možno ji za poplatek ještě prodloužit o dalších 15 dnů. Částka s poplatky se hradí pomocí poštovní poukázky nebo bankovním převodem. Zaplacení půjčky před termínem splatnosti není sankciováno žádným poplatkem. Při první půjče je půjčená částka doručena pomocí poštovní poukázky do dvou dnů, při opakovaných půjčkách je možno půjčku obdržet přímo na bankovní účet ještě rychleji.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.