Financial solutions

Financial solutions

Tato společnost, která u nás působí již od roku 1999 je společností zaměřenou primárně na zprostředkování financí od jiných bankovních i nebankovních subjektů. Půjčky, hypotéky i úvěry jsou dělány individuálně na míru každému klientovi, bez doložení příjmů. Není ani brán zřetel na registry bankovních institucí. Hlavní druhy služeb se orientují na stavbu a bydlení, neúčelové půjčky a zaplacení dluhů.

Nabízené služby

Nebankovní hypotéka Excelence bez registru se zástavou nemovitosti je určena primárně pro ty, kteří nedostanou úvěr v bance na koupi nebo přestavbu nemovitosti. Podmínky se mírně liší v závislosti na využití hypotéky, obecně však u všech platí, že lze žádat o částku od 100 000Kč do 80% hodnoty zastavené nemovitosti. Doba splatnosti je 2 až 30 let.

Nebankovní půjčka bez registru je poskytována žadatelům s pravidelným měsíčním příjmem. Od půjčky nad 130 000Kč je nutné mít ručitele, na nižší částky se tato podmínka nevztahuje. Nejvyšší možná půjčená částka činí 166 000Kč. Doba splatnosti je volitelná, nejvíce 48 měsíců.

Poslední služby zahrnují vyplacení dluhů, konsolidaci půjček a vyplacení exekucí oproti ručení nemovitostí. Nejsou prověřovány žádné registry, splatnost může být až 10 let. Výše úvěru může být až 30 000 000Kč.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.