Finpo

Finpo

Firmu provozuje společnost MANZES s.r.o. se sídlem v Brně. Zajímavou nabídkou je u poskytování úvěru, nebankovních půjček a hypoték absolutní svoboda ve volbě doby splácení. Stejně tak tyto služby nejsou omezeny věkem a prokazatelnými příjmy a nejsou ani zkoumány opožděné splátky v registru dlužníků. Uzavírání úvěrů je primárně zaměřeno na konsolidaci půjček, refinancování hypotéky a vyplacení exekuce.

Služby Finpo

Konsolidace půjček u Finpo má dobu splatnosti až 30 let s 8,4% p.a., výše úvěru není nijak omezená. Žádost je možno podat online nebo po telefonu, poté následuje osobní schůzka. Pro tento druh úvěru je nutné zastavit nemovitost.

Vyplacení exekucí má kromě již zmíněných výhod i garanci fixních splátek a možnost předčasného splacení. Úvěr je omezen na 60% hodnoty Vámi zastavené nemovitosti, která však zůstává po celou dobu splácení ve Vašem vlastnictví. Doba splatnosti je až 10 let se sazbou 14,8% p.a.

Refinancování hypotéky je výhodný hlavně v době fixace, protože je bez poplatku. Vyplatí se také, když lze doložit výše příjmů a v nabídce se objeví výhodnější hypotéka. Potřeba je pouze stávající hypoteční smlouva, informace o aktuálním zůstatku na hypotečním účtu, list vlastnictví zastavené nemovitosti a potvrzení příjmů.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.