Finská sms půjčka

Finská sms půjčka

Tento druh půjčky se stává novým trendem v oblasti drobných půjček. Je to rychlý způsob, jak si půjčit malou částku na krátkou dobu. Výhodou tohoto druhu půjček je rychlé obdržení peněz bez zbytečně dlouhých formalit. Zda je Vám půjčka schválena se dozvíte nejčastěji již do 10 minut. Další výhodou je při řádném splacení půjčky předchozí, půjčit si touto formou znovu. Mnoho společností nabízí pro své stálé klienty a opakovaných půjčkách i řadu výhod nebo nižších poplatků.

O půjčku může žádat každá zaměstnaná osoba starší 25 let, která má čistý trestní rejstřík a nemá záznam v registru dlužníků. Žádost se podává nejčastěji formou SMS zprávy mobilního telefonu nebo vyplněním příslušného formuláře na stránkách poskytovatele půjčky. Částky, poplatky i doby splatnosti jsou u různých společností individuální, většina společností má však velmi podobné nabídky na tento druh půjček. Například půjčka od Ferratum, asi největšího poskytovatele těchto půjček u nás, nabízí půjčku od 500Kč do 5000Kč s poplatkem 250Kč za každých poskytnutých 1000Kč (tj. při půjčce 500Kč zaplatíte zpět i s poplatkem 625Kč) s dobou splatnosti do 15 dnů. Lhůta na splacení dluhu se počítá od data obdržení peněz a lze samozřejmě za příslušný poplatek prodloužit o dalších 15 dnů. Částku lze splatit buď převodem na bankovní účet, nebo poštovní poukázkou.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.