GE Money Bank

GE Money Bank

Mezi největší finanční ústavy v České republice patří i GE Money Bank, a.s., která nabízí své služby přednostně jednotlivým občanům a malým a středním firmám. Pod skupinu GE Consumer Finance, kam banka patří, jsou zařazeny i další firmy příbuzné této bance jako GE Money Multiservis, která se specializuje na zprostředkování spotřebitelských nákupů nebo GE Money Auto, která je jednou z největších leasingových společností pro poskytování leasingů a úvěrů na motorová vozidla.

Nabídka služeb

Účtů nabízí GE Money Bank celou řadu od běžných účtů jako Genius Active, přes účty pro náročné klienty až po účty pro děti a studenty. Samozřejmostí je možnost spořících účtů, stavebního spoření, kreditních karet nebo pojištění.

V oblasti půjček je populární Expres půjčka bez ručitele, kterou banka poskytuje až do 600 000Kč s dobou splácení až 96 měsíců. Výši splátek je možno si přizpůsobit podle vlastních možností. Výhodou je opravdu výhodný úrok od 5,7% p.a. Další nabídkou je Flexikredit, který zastupuje kontokorent nebo konsolidace půjček, u které můžete využít úroku od 7,9%p.a.

Do pěti minut se také můžete dozvědět, zda vám byla schválena hypotéka, jež začíná s úroky na 4,69%p.a. Další výhodou nabízené hypotéky je bezpoplatkový mimořádný vklad nebo zpětné proplacení nákladů až do 3 let zpět.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.