Home Credit

Home Credit

Společnost Home Credit a.s. se sídlem v Brně je jedním z nejznámějších poskytovatelů v oboru financí nejen v České republice už od roku 1997. Tato česká pobočka patří do skupiny Home Credit, která je členem mezinárodní skupiny PPF, jež je hlavním zdrojem finančních služeb ve střední a východní Evropě. Její úvěrové produkty jsou zaměřeny zejména na nákup na splátky, ale nabízí i medián – spotřebitelský úvěr, auto úvěr, kreditní karty nebo telefonní půjčky.

Nabídka služeb

Při potřebě hotovosti Home Credit nabízí dva druhy služeb. Telefonní půjčka lze vyřídit téměř okamžitě na bezplatné lince až do částky 150 000Kč. Výhodou telefonní půjčky je i její možné zrušení do 3 měsíců, vyřízení půjčky i předčasně splacení je zdarma. Druhý typ hotovostní půjčky je Hotovostní půjčka Pošta, o kterou můžete žádat bez ručitele do výše 40 000Kč na vybraných poštách. Hotovost je možno obdržet přímo na poště nebo na účet. I tato půjčka je bez poplatku za uzavření a předčasné splacení.

Nákup na splátky od Home Creditu je nabízen v mnoha obchodech od elektroniky až po nábytek. K uzavření stačí dva doklady bez ručitele. Potvrzení příjmů není potřeba až do částky 20 000Kč. Garantovaná je fixní výše splátky po celou dobu splácení. Úvěr se uzavírá až do částky 100 000Kč s dobou splatnosti až 48 měsíců.

Originální službou je Lékařská péče na splátky, což je druh spotřebitelského úvěru, díky které lze financovat lékařský zákrok, pomůcky apod. Půjčená částka je omezena 50 000Kč, ale po individuální dohodě lze uzavřít smlouvu i na úvěr vyšší. Doba splácení je volitelná, nejdéle 36 měsíců. Menší nevýhodou je nutnost lékaře, který má s firmou Home Credit uzavřenou smluvní dohodu.

Širokou škálu kreditních karet nabízí firma klientům, kteří uzavřeli spotřebitelský úvěr a řádně ho splácejí. Některé karty jsou spojeny s Českou Pojišťovnou. Základní kreditní karta funguje jako karty od jiných společností. Stříbrná karta funguje již jako revolvingový úvěr, ze kterého lze opakovaně čerpat až do výše uzavřeného úvěru. Pro placení zboží se hodí nejvíce Nákupní karta Premium, díky které část zaplacených peněz dostanete od Home Creditu zase zpět. Premia karta Broker Consulting funguje podobně jako karta Premium, její potenciál je však spíše využitelný při investicích.

Zajímavou službou je úvěr IDEAL Credit, který je určen na nákup dopravní techniky. S tímto neomezeným úvěrem se lze stát majitelem až dvanáct let starého vozidla. Délka úvěru je nejvýše 84 měsíců, dle stáří vozidla a RPSN je již od 8,9%. Pro financování doplňků a výbavy vozidel je nabízen ještě úvěr IDEAL Credit +, který je omezen výší 50 000Kč s dobou splatnosti až 60 měsíců.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.