Home credit online půjčka

Potřebujete-li peníze rychle a snadno, ale zároveň i bezpečně, vhodnou volbou právě pro Vás by mohla být Home credit online půjčka, která nejen, že všechny tyto podmínky splňuje, ale navíc Vám ještě poskytne i řadu dalších výhod. Proč právě Home credit online půjčka?

Rozhodně největší výhodou Home credit online půjčky je rychlost a jednoduchost jejího sjednání. Stačí vyplnit internetový formulář na stránkách Home credit, zvolit si výši částky, kterou potřebujete a vyplnit potřebné údaje a termín, kdy budete mít čas půjčku po telefonu sjednat. Zaměstnanci Home credit Vás kontaktují ve Vámi stanovený čas a celou půjčku s Vámi ihned vyřídí.

Jen prostřednictvím tohoto jednoho telefonátu si můžete půjčit 10 000Kč – 150 000Kč bez ručitele i bez zástavy majetku. Navíc nemusíte platit ani žádné poplatky za vyřízení půjčky a vedení úvěru – vše je zcela zdarma. Půjčku můžete do 3 měsíců vrátit, aniž byste platili další úroky. Další výhodou je samozřejmě volitelná délka splácení a tedy i výše splátek. Vybírat můžete již od 10 až do 84 měsíců. Velmi výhodné je i poskytované pojištění proti neschopnosti splácet.


Firma Home credit a.s.

O důvěryhodnost firmy Home credit nemusíte mít obavy. Tato firma působí na českém trhu již řadu let a vybudovala si přední postavení mezi ostatními firmami nabízející finanční produkty stejného druhu. Např. během roku 2009 poskytla svým klientům více než 7,7 miliardy korun.

Kromě Home credit online půjčky nabízí tato firma i řadu dalších velmi výhodných produktů jako je nákup na splátky, úvěr na auto, hotovostní půjčka, revolvingová půjčka nebo kreditní karty. Využívat můžete zároveň i několik těchto služeb a financovat si tak veškeré své nečekané nebo dlouhodobě plánované výdaje, na které byste jinak neměli dostatek peněz.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.