Hypoteční banka

Hypoteční banka

Zkrátit si cestu domů, jak říká slogan této Hypoteční banky, a.s., si můžete díky široké nabídce produktů zaměřených na financování bydlení všeho druhu. Banka vznikla v roce 1991 a od té doby prošla specializací na hypoteční úvěry a stala se vlastníkem ČSOB, a.s. Specializace se vyplatila a banka je již dva roky vedoucí institucí na hypotečním trhu.


Hypotéky

Hypotéky banka rozděluje podle jejich účelů tzn. na byt v osobním vlastnictví, družstevní byt, dům apod. a procentuálního financování, které většinou tvoří 70, 80 nebo 100%. Dále je možno čerpat hypotéku i na rekonstrukci nebo přestavbu nemovitosti.

Nebývalou výhodou hypoték jsou volitelné parametry. Banka tak nabízí hypotéku bez doložení příjmů, bez poplatků nebo zpětně.

Poskytované služby zahrnují garanci úrokové sazby, odhad nemovitosti, pojištění hypotéky a mnoho dalších výhodných nabídek, které byste u jiných bank těžko hledali. Samozřejmostí je poskytnutí všech služeb kromě fyzických osob i podnikatelům. Úroková sazba je už od 4,69% p.a. dle doby splácení.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.