ING Bank

ING Bank

Původně holandská ING propojená se skupinou ING Group a NMB Postbank Groep vstoupila na český trh v roce 1991. Její zaměření se orientuje hlavně na životní a zdravotní pojištění a penzijní připojištění, ale nabízí i klasická konta, podílové fondy, finanční plánování a hypotéky.


Služby ING

Oblíbenou službou je klasické ING Konto, které se pyšní úrokem 2%p.a., čímž částečně může zastupovat i konto spořící, a žádnými poplatky. Možné je jak průběžné tak jednorázové vkládání peněz.

Oranžová hypotéka je hypotékou, jež ING nabízí, ale je produktem jejich partnerů Raiffeisenbank a.s. a Hypoteční banky, a.s., která byla s poradci ING pouze realizována. S nulovými vstupními poplatky tak můžete získat hypotéku až na 40 let s garancí úrokové sazby po dobu 30 dnů. Další služby zdarma, které jsou k této hypotéce nabízeny, zahrnují i ocenění nemovitosti nebo služby hypotečního specialisty. Zajímavou volbou může být i další druh hypotéky – hypotéka kombinovaná s investičním životním pojištěním.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.