J&T BANKA

J&T BANKA

J&T BANKA, a.s. je českou pobočkou skupiny bank J&T, která vlastní i pobočky ve Švýcarsku nebo na Barbadosu. Banka se zaměřuje na poskytování specializovaného financování v oblasti real estate a podnikových akvizic. Dále obchoduje pro soukromé investory s cennými papíry.


Bankovnicví J&T

Komplexní péči o zákazníka tato banka předvádí pomocí nabízeného privátního bankovnictví, které kromě standardních služeb může zahrnovat i speciální produkty. Bankovní služby jsou pak tvořeny běžnými účty, platebními kartami apod. Specializované financování se zaměřuje na reality a akvizice. V této oblasti je banka plně kompetentní k poradenství a zhodnocení možných rizik.

Kromě těchto služeb je v nabídce i možnost investic a s tím i komplexní služby při zhodnocování majetku. Kromě strukturovaných a termínovaných vkladů je zajímavou nabídkou služba Clear Deal, která velmi výhodně úročí vaše vklady výhodněji než běžný termínovaný vklad – na jeden rok vkladu připadají 4% p.a., na dva roky již 4,5% p.a. a na pět let až 5% p.a. Jedinou podmínkou je minimální vklad 500 000Kč.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.