Komerční banka

Komerční banka

Komerční banka patří mezi nejznámější finanční instituce v České republice. Působí na trhu už od roku 1990. V roce 2001 byl většinový podíl banky prodán skupině Soceiete Generale. Ačkoli v poslední době obliba této banky mírně klesá, stále se stará o více než milion a půl klientů.

Služby této banky se dělí do několika kategorií podle toho, jestli chce nabízené služby využít běžný občan, student, podnikatel nebo menší firma, větší podnik nebo obec.

Druhy služeb

U všech kategorií je samozřejmostí účet, který se snaží být maximálně přizpůsoben potřebám klienta. Zhodnocení peněz, kreditní karty a pojištění jsou také v základní nabídce. Na poli půjček už nabývají služby větších rozměrů.

Občanům je nabídnut EKO úvěr, který podporuje a navazuje na program Zelená úsporám, jež se specializuje na ekologické bydlení za podpory finančních prostředků z EU. Další nabízená Perfektní půjčka zahrnuje půjčení peněz na cokoliv do 24 hodin s pojištěním proti nečekaným situacím zdarma. Jestliže jste klienty KB úvěr lze sjednat online formulářem, v opačném případě musíte navštívit pobočku KB. Podobné podmínky jako Perfektní půjčka má i Půjčka bez rizika - Osobní úvěr, který lze uzavřít až na 6 let do výše 500 000Kč. Do poloviny této částky není požadován ručitel.

Pro konsolidaci Vašich spotřebitelských úvěrů slouží Optimální půjčka s úrokovou sazbou í,10% p.a. Další nabízené půjčky jsou vytvořeny na míru studentům, klientům Modré pyramidy apod.

Mezi velkým množstvím nabízených hypoték, kraluje známá Flexibilní hypotéka, u níž je možné pohybovat s výší splátek v průběhu splácení. Výhodou je i neplacení jistiny ani úroků při odkladu splátek. Dobré je upozornit, že většina hypoték od KB vyžaduje těmito penězi financovat vlastní bytové potřeby.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.