Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

Mnoho lidí se dostává do situace, kdy jsou nuceni si kromě jedné půjčky vzít další úvěr. Není výjimkou, že rodina splácí i několik půjček najednou. Měsíční splátky jsou však u všech zvlášť dál a dál úročeny a může se stát, že už Vaše finance nestačí na všechny najednou. Jednoduchým řešením je konsolidace půjček.

Podstatou konsolidace je sloučení všech půjček do jednoho, výhodou je zjednodušení a zpřehlednění vaší finanční situace a měsíčních splátek. Uzavřením nového úvěru pokryjete jednorázově dosavadní dluhy a pak splácíte už jen jednu měsíční splátku. Konsolidací půjček se dá v mnoha případě i vydělat, protože neplatíte úroky za každou půjčku zvlášť, ale načítá se vám pouze jeden úrok. Také se tímto krokem dá snížit výše měsíční půjčky, protože u většiny bank si můžete nastavit vlastní delší dobu splatnosti. Chcete-li naopak splácet rychleji, nastavíte si dobu splatnosti kratší.

Konsolidaci na našem trhu již nabízí mnoho bank. Namátkou např. GE Money Bank, která na český trh tento druh úvěru zavedla vůbec poprvé, Komerční banka se svou Optimální půjčkou, ČSOB, ale i nebankovní společnosti jako je firma Cetelem.

Konsolidace půjček zajištěná nemovitostí

Jistou vylepšenou formou konsolidace půjček, je konsolidace zajištěná nemovitostí. Ideální je pro ty, kteří vlastní nemovitost, chtějí zajistit konsolidaci a ještě potřebují navíc hotovost. Rozdíl bývá i ve výši úrokové sazby, která v případě ručení nemovitostí bývá nižší. Prostřednictvím tohoto druhu konsolidace lze získat úvěr až do výše 1 500 000Kč, prodloužení splatnosti úvěru je pak u GE Money Bank až na 30 let s úrokovou sazbou od 4,99%.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.