Kreditní karta bez příjmu

Kreditní karta bez příjmu

Kreditní karta bez příjmu, je druh kreditní karty, které vydávají banky, ale hlavně nebankovní společnosti lidem, kteří nejsou schopni nebo nechtějí prokazovat své příjmy. Často jsou využívány lidmi s nepravidelnými nebo vysokými jednorázovými příjmy, protože lze z karty vybírat a zpět vkládat kdykoli. Častým bonusem jsou pak i dlouhá bezúročná období.

Nejčastější formou těchto karet jsou nákupní karty, které jsou vydávány jen na nákup zboží, nikoliv tedy na výběry z bankomatů nebo hotovostním operacím. V dnešní době, čím dál populárnější nákupní karty tak umožňují klientům nákup ihned do vysokých částek.

Druhy kreditních karet bez příjmu

Kreditní karty bez příjmu mohou být vydávány bankovními institucemi – ty zajišťují většinou i podporu formou běžného účtu a lze tak peníze rychleji převádět a pracovat s nimi. Tyto karty jsou také častěji s menším úrokem. Téměř každá banka má svou kreditní kartu, je jen na vás vybrat si podle ročních poplatků, úrokové sazby a bezúročného období tu pravou pro Vás.

Takřka stejné kreditní karty poskytují i nebankovní instituce. Zde je ale dobré si dát větší pozor, protože jsou často poskytovány s vyšší úrokovou sazbou, a to hlavně při překročení domluvené doby splacení.

Speciálním druhem kreditní karty bez příjmu je karta pro studenty. Je jakou si drobnější formou klasické kreditní karty, protože poskytuje studentům menší částky, za to ale s výhodnějším úrokem a bezúročnou dobou. Často jsou ke kartě nabízeny i slevy u různých druhů spolupracujících obchodů.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.