LBBW Bank

LBBW Bank

Další ze středně velkých bank je banka LBBW Bank CZ a.s. s původem v Německu, která je zároveň i centrální bankou několika spořitelen. Na českém trhu začaly její pobočky vznikat v roce 1991. Od té doby se banka i na našem trhu zaměřuje na financování nemovitostí, obchod s kapitálovým trhem i poskytování služeb soukromým osobám a firmám.

Nabídka služeb se moc neliší od ostatních bank. Je nabízen běžný účet, vkladové produkty, platební karty, pro firmy pak finanční a kapitálové trhy. V oblasti firemní i osobní je pak nabízeno několik druhů půjček a hypoték.

Půjčky a hypotéky

Aktuální speciální nabídkou je hypotéka na bydlení s 3,89% p.a. při financování nemovitosti do 70% ceny. Při vyšší procentáži se úrok zvyšuje na 4,19%, stále je ale jedním z nejmenších nabízených na českém trhu. Bohužel tato nabídka je časově omezena.

U běžné hypotéky – IQ Hypotéky jsou úrokové sazby závislé na výši půjčky, která může dosáhnout až 12 500 000Kč a doby splácení s maximem na 30 let. Stejně jako u většiny bank je nutno si zřídit u banky při čerpání hypotéky jejich běžný účet.

Z půjček je mimo kreditní karty a IQ kreditu – kontokorentu nabízena i Rychlopůjčka, kterou bez udání důvodu můžete získat vyplněním online formuláře. Maximální výše úvěru je 600 000Kč (pozor, pro podnikatele pouze 200 000Kč) se splatností nejvýše 84 měsíců. LBBW Bank je však pouze zprostředkovatelem této půjčky, samotný spotřebitelský úvěr je poskytován společností Cetelem ČR.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.