mBank

mBank

Jednou z nejmladších bank na našem trhu je banka mBank, která se stala součástí nabídky až v roce 2007. Banka je spolu s dalšími nejen českými bankami součástí německé skupiny Commerzbank. Banka se svými službami a speciálními nabídkami zaměřuje především na běžné občany a je velkým inovátorem na poli služeb bankami dosud nabízenými. Banka se na druhou stranu nehodí pro klienty, kteří mají rádi osobní péči, jelikož banka vlastní pouze kiosky a pobočky, které sice pomáhají s řešením problémů a poskytují služby jako ostatní banky, není vám však přiřazen Váš vlastní bankovní poradce a většinu služeb si musíte obstarat sami přes internet.

Velmi výhodný je běžný osobní účet tzv. mKonto, které je zřízeno a spravováno zcela bez poplatků. K účtu je zdarma i doprovodný spořící účet eMAX a kreditní karta Visa Classic. I další poplatky jsou minimalizovány a pro běžného uživatele platí, že něco platí pouze ve výjimečných případech. Jinde nevídanou nabídkou je i možnost spoluvlastníka účtu, disponenta nebo změna limitu karty s okamžitou účinností.

Další produkty mBank

Pro spoření nabízí mBank jak už bylo řečeno k běžnému kontu i účet eMAX popř. eMAX Plus. Kromě u této banky samozřejmého zřízení a vedení zdarma je dobré vyzdvihnout i počítání úroků denně, takže peníze se Vám úročí do posledního okamžiku jejich využití. Celkový úrok je pak připisován na konci měsíce.

V rámci půjček je nabízena základní mPůjčka se splatností až 60 měsíců s automatickými splátkami z Vašeho konta. Zdarma je vedení úvěrového účtu i předčasné splacení. Půjčka je určena pro zaměstnané s čistým měsíčním příjmem minimálně 12 000Kč.

Kromě toho nabízí banka i mHypotéku s možností neúčelové části peněz k ní. Její zpracování, otevření, vedení i všechna čerpání jsou zdarma. Úroková míra začíná již na 3,7% a čerpat lze do výše až 3 500 000Kč.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.