Modrá pyramida

Modrá pyramida

Jedna ze společností, která smí používat titul stavební spořitelna a je tedy zaměřena primárně na financování bydlení je Modrá pyramida stavební spořitelna, a.s., jež je členem Asociace českých stavebních spořitelen. Kromě hypoték a půjček na bydlení poskytuje stavební spoření a řadu dalších bankovních a pojišťovacích produktů.


Stavební spoření je úročeno 2% vkladu a státní podpora činí až 3000Kč ročně. Nabízeny jsou výhodná spoření již pro děti a studenty. Výnosy nepodléhají dani z příjmů a při výběru je možno si přibrat i výhodný úvěr.

Úvěry

Jelikož je Modrá pyramida zaměřena primárně na bydlení, její největší nabídkou jsou úvěry na zprostředkování a stavbu nemovitosti. I zde je možnost Zeleného úvěru, který navazuje na program Zelená úsporám. Klasický Hypoúvěr je poskytován už od 4,49% ročně na dobu až 28 let. Další zajímavou volbou pak může být Rychloúvěr, Překlenovací úvěr nebo Pohotovostní úvěr. Firma nabízí i zprostředkování hypoték Komerční banky.

Z půjček stojí za zmínku Modrá půjčka, kterou lze čerpat na cokoliv až do výše 250 000Kč bez ručitele. Zdarma je přidáno pojištění schopnosti splácet i vedení a zpracování půjčky. Úrok se pohybuje od 17,9% ročně a doba splatnosti je nejvýše 7 let. Využít můžete i Modrou kreditní kartu.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.