Oberbank AG

Oberbank AG

Člen rakouské skupiny 3 Banken Gruppe s hlavním sídlem v Linci je banka Oberbank AG, jejíž kořeny sahají až do roku 1869. Banka nabízí klientům plnohodnotné služby, přesto byla vyřazena z hodnocení OVB Vstřícná banka, které hodnotí všechny banky v ČR. Banka obchoduje i s cennými papíry a podílovými fondy.


Privátním klientům banka nabízí běžné účty i platební karty, spoření, osobní poradenství i úvěry a různé druhy financování Vašich nápadů a potřeb. Z účtů si můžete vybrat Žirokonto, Devizový účet a StartKonto, které je určeno do 25 let.

Úvěry a hypotéky

Mezi úvěry lze volit z hypotečního, kontokorentního a spotřebitelského úvěru. V hypotékách dochází ke specializaci na StandardHypotéku, která je zastupuje hypotékou až na 25 let do výše 85% hodnoty zastavené nemovitosti, KombiHypotéku, která kombinuje hypoteční úvěr na bydlení s neúčelovou částí a FlexiHypotéku, což je představitel neúčelového úvěru zajištěného zástavním právem k nemovitosti. Zajímavou nabídkou je možnost čerpání hypotéky jak v českých korunách, tak v eurech.

Spotřebitelské úvěry jsou rozděleny na účelové a neúčelové. U obou platí maximální doba splatnosti 5 let. Neúčelový úvěr lze čerpat pouze do částky 100 000Kč, účelový není omezen.

Firmám a podnikům jsou nabízeny podobné služby jako privátním klientům. V rámci financování je nabídka rozšířena na financování provozních, exportních a investičních nákladů, financování obchodu, mezaninový kapitál či firemní obligace.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.