PPF banka

PPF banka

Banka navazuje na v roce 1992 založenou banku jménem ROYAL BANKA CS, a.s., která se postupně integrovala díky České pojišťovně do finanční skupiny PPF, kde v roce 2004 získala i své nové jméno PPF banka a.s. V rámci skupiny PPF se banka zaměřuje primárně na podniky a investice a obchodování s financemi v mezinárodním měřítku. Její služby jsou však mnohem širší a jsou poskytovány i obcím, krajům nebo firmám. Zajímavým faktem je, že jde o banku vlastněnou českým kapitálem.

Bankovnictví

Pro obyčejné občany toho banka moc nenabízí i její privátní bankovnictví je totiž zaměřeno na klientelu s vyšším objemem aktiv. Těmto klientům však banka nabízí až nadstandardní sužby ve všech oblastech finančních potřeb.

Více možností banky využijí spíše firemní klienti, kteří využijí konkurenční výhody Privátního bankovnictví, kvalitního servisu a zkušených poradců, kteří poskytují komplexní plánování i správu firemních financí. Také podnikové bankovnictví se může chlubit vysokou úrovní. Velikým plusem je banka pro exportní firmy do vybraných zemí jako je Rusko, Ukrajina, Vietnam nebo Čína, kde působí skupina PPF v mnoha významných majetkových podílech v lokálních bankách a dalších institucích.

Banka také patří mezi přední poskytovatele investičních služeb v ČR. Obchod s cennými papíry, dluhopisy a širokým spektrem akcií je samozřejmostí stejně tak jako obchod s měnami. Široké zkušenosti banky PPF v tomto oboru jsou již známy.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.