Provident financial

Provident financial

Česká společnost Provident Financial s.r.o. je součástí skupiny International Personal Finance, která vznikla jako mezinárodní skupina odštěpením od společnosti Provident Financial plc, jež působila ve Velké Británii od roku 1880. Na českém trhu firma působí již dvanáct let. Nabídka půjček od Provident je velmi široká a variabilní. Výhodou je poskytnutí půjček bez ručitele a bez účelu. O půjčku lze zažádat telefonicky i pomocí online žádosti.

Vyřízení půjčky

Nabízeny jsou půjčy na míru, které se vyřizují rychle prostřednictvím zaslaného obchodního zástupce společnosti, který Vás přímo po dohodě během několika hodin navštíví, domluví smluvní podmínky i s konečnou částkou k zaplacení. Vyřízení probíhá velmi rychle a peníze jsou Vám do několika hodin poskytnuty. Částka, kterou je možno si vypůjčit se pohybuje od 3 000Kč do 50 000Kč. Doba, za kterou je nutno půjčku splatit je pak 30,45 nebo 60 týdnů. Při neschopnosti splácet je při kontaktu Vašeho obchodního zástupce možnost individuálně vyřešit Vaši situaci.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.