Půjčka cofidis

Půjčka cofidis

Jistě už jste také slyšeli o firmě Cofidis, která nabízí online půjčky a spotřebitelské úvěry na míru. Asi nejznámějším produktem této firmy je Půjčka cofidis, která se stává stále oblíbenější díky rychlému vyřízení, nulovým poplatkům i okamžitému posouzení. Pojďte se s námi podívat, co je ale půjčka cofidis vlastně zač?

Chcete-li využít klasické půjčky, půjčka Cofidis by pro Vás mohla být tím pravým. Je poskytována bez účelově, to znamená, že si za ní můžete financovat jakékoliv své přání a nemusíte firmě sdělovat, na co peníze hodláte využít. Jako většina půjček je splácena formou pravidelných měsíčních splátek.

V čem tkví výhody půjčky Cofidis?

V první řadě je to rychle vyřízení. Oproti klasickým půjčkám víte po požádání téměř okamžitě (garantovaná doba je 10 minut) zda Vám byla půjčka schválena či nikoliv. Toto posouzení i případné samotné poskytnutí půjčky je bez jakéhokoliv poplatku.

Chcete splácet vysoké měsíční splátky a mít brzy splaceno nebo si nemůžete dovolit platit vysokou měsíční částku, protože máte malý příjem. Není problém. U půjčky Cofidis si můžete zvolit ze tří možností splátek, podle výše částky o kterou žádáte. Například u částky 100 000Kč poskytuje Cofidis RPSN 13% a měsíční splátky jsou 2405Kč/měsíc, 3484Kč/měsíc nebo 4300Kč/měsíc. Co si zvolíte je na Vás.

S postupným splácením Vám Cofidis obnovuje Vaši finanční rezervu. Na co je to dobré? Díky tomu můžete využít služeb tzv. revolvingu, díky kterému můžete čerpat svůj úvěr znovu, a to již bez dokládání svého důvodu nebo dalších větších administrativních úkonů.

Je tedy jasné, že hledáte-li tento druh půjčky, může půjčka Cofidis pro Vás opravdu výhodná. V případě, že byste stáli o něco jiného, Cofidis nabízí i službu splátkového prodeje, který můžete uplatnit u vybraných prodejců stejně snadno jako zmíněnou půjčku. A pro nejnáročnější z Vás nabízí Cofidis i kreditní karty.

Podobné články

Půjčky do 50 tisíc

Půjčky do 50 tisíc patří mezi nižší půjčky, které Vám poskytnou i banky i nebankovní společnosti. Je totiž velmi časté, že zrovna nečekaně p...

Půjčky před výplatou

Stalo se Vám někdy, že do výplaty Vám zbývalo již jen několik dní a vy jste se najednou ocitly ve finanční tísni? Nedají Vám v zaměstnání zálohu a vy tak žij...

Hypotéky pro mladé

Jste mladý pár nebo osoba vychovávající nezletilé děti? Hypotéka pro mladé je kombinací státem poskytovaného úvěru od Státního fondu rozvoje bydlení...

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.