Půjčka pro důchodce

Půjčka pro důchodce

Získat úvěr pro důchodce je obvykle velmi obtížné, a pokud nemají možnost doložit příjem nebo jsou vyššího věku, tak u bankovních institucí prakticky nemožné (zejména kvůli vysokému riziku nesplacení dluhu). Jediným řešením tak zůstává obrátit se na služby nebankovních společností, které běžně nabízejí půjčky, bez nutnosti dokládat příjem.

Mnohé nebankovní společnosti se na tuto specifickou klientu zaměřují a nabízejí důchodcům produkty šité na míru. Půjčky od těchto společností jsou, ale bohužel méně výhodné a jsou zatíženy vyšší úrokovou mírou. Krom dvou dokladů totožnosti společnosti obvykle požadují doložení výše důchodu. Půjčka pro seniory je velmi riziková nejen pro společnosti, ale i pro samotné žadatele. Z toho důvodu je vhodné se pojistit proti smrti, invaliditě nebo ztrátě zdroje příjmů. Tyto půjčky jsou většinou flexibilní a často se upravují klientům na míru. Důchodci bývají často cílem neseriózních obchodníků, proto je důležité pečlivě vybírat společnost, u které si peníze půjčíte! Vhodné je také si k sepsání smlouvy přizvat někoho dalšího se zkušenostmi s půjčkami (třeba z rodiny) – snížíte tak riziko podepsání nevýhodné smlouvy.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.