Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Zdá se Vám, že jste nevhodným kandidátem na jakoukoli půjčku, protože máte nízký příjem, záznam v registru dlužníků nebo nemáte nemovitost, kterou byste se mohli zaručit? To je omyl. Možná ve své situaci nedosáhnete na výhodné půjčky v bankovních institucích, ale bez řešení Vaše situace určitě není. Mnoho nebankovních institucí vychází totiž právě takovým lidem vstříc a poskytuje půjčky s různými podmínkami i bez nich opravdu každému.

Překážkou není téměř jakýkoli Váš minulý, přítomný či budoucí finanční stav a možnosti. Jedinou opravdu důležitou brzdou v tomto ohledu by měla být Vaše osobní zodpovědnost a vážný přístup, protože nebankovní instituce si často za odpuštění těchto nedostatků účtují vysoké úroky a poplatky, které se při nesplácení navyšují o penále a často je pak při Vaší další stále se zvyšující neschopnosti splácet, nevyhnutelná exekuce.

Nevýhody jsou tedy jasné – vysoký úrok a RPSN, vysoké pokuty při zpoždění nebo nezaplacení splátky, větší riziko neseriózního jednání.

Zatracovat tyto půjčky úplně by bylo ale také nespravedlivé. Výhody jistě mají v rychlosti poskytnutí i možnost získat půjčku v podmínkách, které můžou nastat i bez naší vinny, a z kterých není jiné východisko než právě půjčka pro každého.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.