Půjčky bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení o příjmu

Jednou z dalších kritérií, které Vám můžou znesnadnit bankovní půjčku, je Váš příjem. Ne vždy je možné doložit potvrzení o příjmu, i když Váš příjem je dostatečný na pokrytí případných splátek. Jedná se například o podnikatele, číšníky a další zaměstnání, kteří mají často daleko vyšší pravidelný plat, než jsou schopni doložit. Další možností je práce na volné noze, kde můžou být příjmy také dostatečně vysoké, ale nepravidelné, což je další překážkou k jejich doložení.

Druhou možností je fakt, že máte pravidelný, ale ne tak velký příjem, aby Vám banky půjčily potřebné peníze z obavy, že nebudete půjčku moci splácet. Zde jsou to nejčastěji důchodci, ženy na mateřské dovolené nebo nezaměstnaní.

I pro tyto druhy lidí však nebankovní společnosti nabízejí půjčku – půjčku bez potvrzení o příjmu. Často není poskytnuta jen tak, protože i nebankovní společnosti chtějí minimalizovat riziko, že nebudete půjčku splácet. Kryjí se tedy nejčastěji směnkami, nemovitostí nebo movitým majetkem popř. chtějí další osobu jako ručitele. Proto je potřeba zvážit zda půjčku opravdu potřebujete a jste schopni svými opravdovými příjmy, ne jen těmi prokazatelnými, měsíční splátky pokrýt.

Půjčky bez dokládání příjmů jsou často kombinovatelné i s půjčkami bez registru nebo bez ručitele. V tomto ohledu je nabídka nebankovních institucí, vydělávající hlavně na vysokých úrocích, téměř neomezená.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.