Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

Potřebujete-li půjčku a máte záznam v registru dlužníků, často jediným řešením je půjčit si od nějaké nebankovní společnosti půjčku bez registru, která Vám zaručí, že při splnění ostatních podmínek společnosti požadované peníze dostanete bez ohledu na své předchozí půjčky, jejich včasné či nevčasné splácení apod. Firmy poskytující tyto půjčky, ale využívají faktu, že máte záznam v registru, ne však co se týče poskytnutí půjčky, ale pomocí poplatků a výše úroků, které několikrát převyšují běžné úroky půjček v bance.

Poplatky se dají klientům počítat téměř za všechno a je vlastně jen na Vás, kolik peněz jste schopni nebankovním společnostem dát tak říkajíc „za nic“. Někdy se první poplatky platí i předem. Jde o poplatky za zpracování žádosti nebo vypočítání splátek Vámi zvoleného úvěru. Pak tu máme poplatek za poskytnutí půjčky, poplatky za doplňkové služby jako je volba doby splácení nebo výše měsíční splátky atd. A když vším tímhle projdete, často ani půjčku nedostane, protože je Vám zamítnuta z jiných důvodů, než je zápis v registru. Vy tak přijdete třeba i o několik tisíc bez toho, abyste viděli vaši vysněnou ledničku, dovolenou či střechu.

Protože mnoho klientů nebylo s tímto postupem spokojeno, konkurenční nebankovní společnosti začaly poskytovat půjčky bez registru a poplatku. Zpracování žádosti a služby před schválením půjčky je tedy buď úplně zdarma anebo poplatek zaplatíte pouze v případě, že Vám bude půjčka od společnosti schválena. Bohužel často jsou tyto poplatky nahrazovány navyšováním úroků samotné půjčky, proto je dobré se před samotným rozhodnutím dobře zorientovat v právě dostupných nabídkách. Tuto službu nabízí čím dál více společností a je stále oblíbenější, proto není problém si z nabídek vybrat právě tu nejlepší.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.