Půjčky bez registru ihned

Půjčky bez registru ihned

Dostali jste se do registru dlužníků třeba jen nedopatřením a nyní potřebujete půjčku a bankovní instituce před Vámi zavírají dveře? Pak právě to, co hledáte je půjčka bez registru, kterou poskytuje nepřeberné množství nebankovních institucí jako je např. Home Credit, Provident, Cofidis a velká řada dalších.

Výhodou této půjčky je jak plyne již z názvu, to, že společnosti nenahlížejí do bankovních registrů a registrů dlužníků a je jim tedy jedno jakou platební minulost máte a zda právě neplatíte půjčku od jiné společnosti. Půjčí Vám peníze ochotně a rádi s touto nevědomostí. Nedělají to však z čisté lásky ke klientům, ale tuto laskavost si kompenzují často vysokými úroky.

Kromě této specifikace půjčka probíhá jako každá jiná. Nejčastěji online žádostí nebo telefonen si zažádáte o Vámi zvolenou částku a jsou Vám sděleny podrobné podmínky – doba splácení, úrok, výše měsíčních splátek apod. Často však společnosti vycházejí zákazníkům vstříc a mnoho z těchto parametrů si klient může volit sám a sám si tak dle svých možností nastavit co nejpříjemnější formu splátek.

Další velkou výhodou těchto půjček, jak napovídá slovo „ihned“ je jejich rychlé vyřízení. Často se k Vám peníze dostanou už do 24 hodin připsáním na účet nebo do dvou dnů, když si je necháte poslat poštou ve formě složenky. Bonusem těchto půjček může být (ale nemusí!)i fakt, že není potřeba potvrzení o výši příjmů ani ručitel.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.