Půjčky do 50 tisíc

Půjčky do 50 tisíc

Půjčky do 50 tisíc patří mezi nižší půjčky, které Vám poskytnou i banky i nebankovní společnosti. Je totiž velmi časté, že zrovna nečekaně potřebujete peníze a výplata ne a ne přijít. Prasklá voda v době nebo rozbitá lednička je pak jistě nepříjemnými komplikacemi života, a když nemáte našetřené prostředky na jejich rychlé vyřešení, je nejlepší řešení právě půjčka do 50 000Kč.

Půjčky od bank ano či ne?

U bank trvá vyřízení sice déle a často je požadován doklad o výši příjmů nebo čistý záznam v registru dlužníků, což může být pro některé lidi nepřekonatelnou překážkou. Věřte ale, že tyto podmínky nejsou ani u bank tak přísné, když se jedná o půjčku na nízkou částku. Banky navíc nabízí nižší úrok a chcete-li splácet delší dobu po menších částkách, určitě se co nejmenší úrok vyplatí o to víc.

Obecně se nedá doporučit žádná banka, která poskytuje tuto formu půjčky, jako nejvýhodnější. Je na Vás, abyste zvážili kolik, a na co půjčku potřebujete, a vybrali si tu Vám nejbližší. V mnoha případech se Vám vyplatí účelová půjčka, někdy je zase výhodnější půjčka z kreditních karet, od Vaší stávající banky.

Nebankovní půjčky

Nebankovní instituce samozřejmě se svými nabídkami za bankami nepokulhávají. Provident, Home Credit, CSSFinance a mnoho dalších Vám jistě známých firem z reklam nabízí podobné půjčky jako banky.

Výhodou půjček od nebankovních institucí jsou takřka nulové podmínky pro její získání. Často stačí jen zavolat nebo vyplnit online formulář na webových stránkách příslušné firmy a těšit se z peněz, bez dokládání příjmů nebo ručitele. Další výhodou je poskytnutí půjčky ve velmi rychlém čase.

Ať už si vyberete půjčku od banky nebo od nebankovní společnosti, zvažte v každém případě své možnosti splácení, projděte si vše důkladně, než dáte svůj podpis a buďte obezřetní, ale půjčky se rozhodně nebojte.

Podobné články

Půjčky před výplatou

Stalo se Vám někdy, že do výplaty Vám zbývalo již jen několik dní a vy jste se najednou ocitly ve finanční tísni? Nedají Vám v zaměstnání zálohu a vy tak žij...

Půjčka cofidis

Jistě už jste také slyšeli o firmě Cofidis, která nabízí online půjčky a spotřebitelské úvěry na míru. Asi nejznámějším produktem této firmy je Půjčk...

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.