Půjčky ihned

Půjčky ihned

Půjčky ihned jsou zejména určeny pro lidi, kterým banka odmítne půjčit. Jsou nabízeny nebankovními společnostmi a založeny na tom, že žadatel nemusí projít často zdlouhavým administrativním procesem. Společnosti je obvykle vyřizují do 24 hodin. Rychlost jejich vyřízení zajišťuje zejména to, že společnosti nenahlížejí do bankovního registru. Tento typ půjčky je většinou využíván na poskytování nízkým obnosů peněz hlavně pro překlenutí současné platební neschopnosti. Nejčastěji je lidé využívají před vánoci a dovolenými. Pro získání úvěru stačí mít po ruce telefon nebo internet a pár minut času.

Tyto půjčky jsou zatíženy vysokými úrokovými sazbami, tak jak je obvyklé u úvěrů, které nevyžadují doklad o příjmu. Jejich hlavní výhodou pak je rychlost, s jakou jsou vyřízeny. Stejně jako u jiných typů půjček, je i u těchto důležité, pečlivě a v klidu prostudovat podmínky úvěru, abyste nenaletěli neseriózním obchodníkům.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.