Půjčky ihned na ruku

Půjčky ihned na ruku

Jsou situace, kdy potřebujete rychle peníze bez zbytečných okolků na hned a na ruku. To by dříve mohl být problém, v dnešní době je však těchto situací tolik, že je dobrým podnikatelským tahem se živit poskytováním těchto půjček. Zároveň se tím vytváří i velká konkurence, což je výhodné i pro osoby, které by rádi tento druh půjčky využily.


Výhody a úskalí půjček na ruku ihned

Půjčka na ruku ihned má několik výhod. Často je potřeba pouze jeden doklad totožnosti a u nebankovních společností není často vyžadován ani náhled do registru dlužníků ani doklad o výši a pravidelnosti příjmů. Peníze dostanete ihned v hotovosti nebo jsou zaslány na Vámi udaný bankovní účet. Snadná je i forma podání žádosti o půjčku. Asi nejjednodušší je vyplnění online formuláře, ale pro nepočítačové typy je možná i osobní dohoda nebo půjčka po telefonu.

Samozřejmě nic není zadarmo, a tak jsou tyto výhody využívány firmami, poskytujícími tento druh půjček, pro zvýšení úrokové sazby a RPSN. Tyto výhodné podmínky jsou pak rájem i pro podvodníky, kteří Vám půjčku buď vůbec neposkytnou, nebo poskytnou, ale jejich jednání a hlavně poplatky se rovnají lichvě. U některých firem může být další nevýhodou i to, že takto často nejsou poskytovány tak vysoké částky jako u běžných půjček.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.