Půjčky ihned - nebankovní půjčky

Půjčky ihned - nebankovní půjčky

Půjčit si peníze v bance je samozřejmě nejlepší forma půjčky jakou můžete získat. Někdy je však její vyřizování zdlouhavé a na shánění potřebných dokladů jako je doklad o výši příjmů nebo výpis z registru dlužníků pro Vás velikou zátěží, a tak je pro Vás další lepší řešení - využít služeb nějaké z nepřeberného množství nebankovních společností.

Nebankovní společnosti se živí tím, že poskytují rychlé půjčky osobám, které nechtějí nebo nemůžou dokládat informace, které byly potřeba k uzavření běžné půjčky nebo hypotéky v bance. Nepožadují tak vysoké záruky, ale za tuto laskavost si počítají větší úroky.

Rychlost půjčky

Rychlost s jakou od těchto společností můžete půjčku dostat je téměř ohromující. Většina firem garantuje připsání peněz na účet nebo jejich dodání do 24 hodin, není ale výjimkou pouze několikaminutové vyřízení půjčky, po kterém připsání na účet je pouze otázkou bank a tudíž pouze i několika hodin.

Tuto ohromující rychlost ještě zvyšuje forma podání žádosti, která po telefonu trvá jen několik minut. Stejně tak podání online žádosti je pouze záležitostí okamžiku. Pozor však nedbalé vyplňování a podepisování smluv bez jejich přečtení. Nedbalost neomlouvá a případný omyl by Vás mohl přijít dost draho, v nejhorším případě byste kvůli této maličkosti mohli přijít i o střechu nad hlavou.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.