Půjčky na exekuce

Půjčky na exekuce

Hrozí vám exekuce? Máte exekuci na vašem majetku? Chtěli byste oddlužit vaši nemovitost nebo zamezit exekuci?

Exekuce bytu či domu je černou můrou mnoha dlužníků. Ti většinou nemají dostatek finančních prostředků, aby se z tíživé situace samy dostali. Možným řešením tohoto stavu pak mohou být půjčky na exekuce. Jejich cílem není nic menšího než zachovat dlužníkovi střechu nad hlavou.

Půjčky na exekuce jsou obvykle vyřizovány velmi rychle a peníze vypláceny během několika dní. Díky tomu může být exekuce brzy zastavena. Tento typ půjčky, podobně jako konsolidační úvěry, slučuje jednotlivé závazky do jednoho, který je rozložen do delšího období – to umožňuje upravit výši splátky podle možností dlužníka. Největší nevýhodou půjček na exekuce pak jsou vysoké úroky. Obyčejně je tato půjčka ručena nemovitostí. Většina společností, které tyto úvěry nabízejí, se také často samy o vyřízení exekuce postarají. Mnoho z nich půjčku dovoluje bezplatně předčasně splatit. Půjčky na exekuce jsou nejzazším řešením, ale mohou vám pomoci zachránit střechu nad hlavou.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.