Půjčky na mateřské dovolené

Půjčky na mateřské dovolené

Pečovat o miminko je velmi náročné a to nejen časově, ale i finančně. Je potřeba zabezpečit nejen chod domácnosti, ale i nákup mnoha různých věcí spjatých s novým přírůstkem do rodiny. Přitom ženy na mateřské dovolené mají velmi omezené možnosti získání úvěru. To je způsobeno hlavně tím, že nemohou doložit svůj příjem. Zejména u bankovních institucí nemají prakticky žádnou šanci úvěr získat. Maminkám tak nezbude, než využít služeb nebankovního sektoru, který se na tuto specifickou skupinu specializuje.

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené jsou půjčkami neúčelovými, takže peníze mohou použít takřka na cokoliv. Výhodou rovněž je, že jsou většinou oproštěny od poplatků a bývají vyřízeny nejpozději do 24 hodin. K uzavření smlouvy jsou obvykle potřeba dva doklady totožnosti a ručitel. Ten snižuje riziko nesplacení půjčky na únosné minimum, která díky tomu může nabídnout maminkám výhodnější podmínky. Ženy na mateřské „dovolené“ by se ale měli připravit na vyšší úrokovou sazbu (jak je běžné u nebankovního sektoru) a proto by měli pečlivě zvážit využití půjčky. Na závěr si dovolím naší radu: zvolte raději zavedené společností, vyhnete se tím případným komplikací s neseriózními obchodníky.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.