Půjčky na občanský průkaz

Půjčky na občanský průkaz

Možnost zažádat o půjčku na občanský průkaz je v současnosti už velmi rozšířenou službou nebankovních společností. Jak vyplývá již z názvu této půjčky, jedná se o velmi snadný přístup k penězům, kde není často vyžadováno nic víc, než občanský průkaz popř. druhý doklad totožnosti.

Tento druh půjčky je ideální volbou pro ty ze žadatelů, kteří o sobě nechtějí poskytovat příliš mnoho důvěrných informací, které u ostatních půjček musí zmínit nebo dokonce doložit nějakým potvrzením. Kromě doložení totožnosti jedním nebo dvěma doklady tedy není nic víc vyžadováno, druhou stranu této výhody však pocítíte při měsíčních splátkách. Úroky za takovéto služby totiž bývají velmi vysoké.

Další skupinou, pro kterou jsou tyto půjčky téměř jediným řešením, jsou lidé, kteří nemají odpracovanou dobu 3 měsíců a ocitly se na úřadu práce, mají příjmy, které nechtějí dokládat, zápis v registru dlužníků nebo různé kombinace těchto vlastností.

O půjčku na občanský průkaz můžete požádat téměř jakkoliv. Velmi populární je online forma, kdy stačí vyplnit formulář na webových stránkách, ale lze využít i telefon nebo osobní schůzky.

Nevýhodou této půjčky kromě běžného rizika je forma ručení. Často se totiž ručí nemovitostí nebo movitým majetkem, takže půjčku nemůže dostat každý a musí vyhledat jiný způsob, který mu však nebankovní instituce rádi nabídnou.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.