Půjčky na oddlužení

Půjčky na oddlužení

Stále více českých domácností se neprozřetelně zadlužuje. Když pak ale měsíční splátky zadlužené domácnosti překročí určitou mez, může se stát život rodiny přežíváním z měsíce na měsíc. Jak se ale dostat z této choulostivé situace ven? Asi nejvhodnějším řešením je oddlužení a konsolidaci splátek.

Konsolidace je vlastně sjednocením několika menších půjček (i od různých společností) pod jednu větší, která je následně použita pro jejich splácení. Největší výhodou této konsolidace je snížení měsíčních splátek (díky rozložení do delšího období) a zvýšení přehlednosti. Nevýhodou je, že u tohoto typu půjček (zejména u nebankovních společností) bývají vyšší úrokové sazby. Výše konsolidační půjčky určuje celková dlužná částka, která by měla být splacena. Ta je samozřejmě navýšena o úroky a o penále za předčasné splacení jednotlivých úvěrů. Půjčka na konsolidaci je nicméně jedna z posledních možnosti, jak se vyhnout insolvenci a osobnímu bankrotu, a rozhodně se nehodí na financování obvyklých věcí. Konsolidaci půjček nabízí stále více bankovních i nebankovních společností, ale bohužel i mnoho neseriózních „obchodníků“, proto byste měli raději zvolit půjčku od známých společností.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.