Půjčky na směnku bez poplatku předem

Půjčky na směnku bez poplatku předem

Platit poplatky předem je už u většiny půjček na našem trhu tabu. Stále se však tyto poplatky drží u půjček, které jsou poskytovány žadatelům, kteří nechtějí nebo nemůžou žádat o půjčku z důvodu zápisu v registru dlužníků nebo neprokazatelné výše příjmů. Jedná se zejména o půjčky na směnku.

Platit jakékoliv poplatky předem se stává velmi nevýhodné hlavně u nedůvěryhodných nebo neprověřených společností, u kterých hrozí, že poplatek předem přijmou, ale nadále se od Vás distancují a vy nejen, že nedostanete půjčku, ale ještě přijdete o pěknou řádku tisíc za nic. Je dobré si tedy o firmě, u které si chcete půjčit zjistit co nejvíce referencí a informací. I tak je být ostražitý, co se týče poplatky předem nutnost.

Půjčka na směnku bez poplatku předem je však čím dál častější, je to tedy další z rychlých a snadných půjček, protože směnka je velmi cenný, ale nijak složitý doklad. Je však dobré vědět, že i dlužník i věřitel mají v případě nějakých nesrovnalostí možnost obrátit se na soud. Proto je velmi důležité, aby směnka byla řádně sepsána a obsahovala všechny potřebné údaje.

Získáním půjčky na směnku bez poplatku předem si však i tak moc neulehčíte, protože poplatek, který byste zaplatili za vyřízení půjčky a sepsání směnky, je často nebankovními společnostmi zahrnut do úroků, které platíte spolu s měsíčními splátkami. Firmy totiž samozřejmě nechtějí o své peníze přijít, a tak místo poplatků zvýší celkový úrok.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.