Půjčky na směnku ihned

Půjčky na směnku ihned

Směnka je druh cenného papíru, sepsaný tak, aby obsahoval přesně stanované údaje, potřebné k tomu, aby dával majiteli směnky závazek, že bude úvěr, který je za směnku poskytnut včas zaplacen. Je to tedy jeden z možných prostředků záruky při půjčce. Směnka musí být vystavena v souladu s platnými zákony ČR. Pokud směnka neobsahuje některý z povinných údajů, je neplatná.


Půjčky na směnku jsou v současnosti jedním z nejrozšířenějších produktů v oblasti finančního trhu. Jako každé jiné druhy půjček má i půjčka na směnku řadu výhod a nevýhod. Je dobré říci, že ručení směnkou není pro klienta nijak nevýhodné, protože je to rychlý a přehledný způsob záruky, bez přehnaných nároků na dlužníka i věřitele.

Výhody a nevýhody směnky

Půjčka na směnku je v první řadě výhodná pro osoby, které mají záznam v registru dlužníků nebo nemůžou prokázat výši svých příjmů. A také když nechcete být zdržovány zbytečnými formalitami a potřebujete peníze hotově a rychle.

Požádat o takovou půjčku lze zejména u řady nebankovních institucí, které k takovému druhu ručení přistupují celkem ochotně. Jen je třeba si dát pozor na podvodné společnosti a řádně si přečíst smlouvu, kterou Vám firma předkládá. Kromě této ohlídatelné nevýhody je tu i riziko, že půjčka, která Vám bude poskytnuta, bude mít vysoký RPSN, což je pro Vás samozřejmě nevýhodné.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.