Půjčky na směnku ihned a bez registru

Půjčky na směnku ihned a bez registru

Máte-li záznam v registru dlužníků, je takřka nemožné získat půjčku od banky. Tehdy přicházejí na řadu nebankovní společnosti, které čekají právě na Vás. Díky menším požadavkům si totiž mohou dovolit větší úroky a poplatky a tudíž mají i větší výdělek. Jednou z možností volby půjček u těchto společností je půjčka na směnku ihned a bez registru.


Je třeba podotknout, že tento produkt je jedním z nejrizikovějších finančních produktů svého druhu na trhu a právě díky tomu jsou i poplatky za tento druh půjčky velmi vysoké. Tuto půjčku je třeba si tedy rozmyslet ještě ostražitěji než půjčky ostatní, protože při neschopnosti splácet už je cesta k exekuci téměř jistá, protože výhodou směnky je právě její snadná vymahatelnost.

Výhodou je tedy, že firma nechce o dlužníkovi téměř žádné informace a proto je tato forma půjčky dostupná téměř každému, ale je tato výhoda opravdu tak veliká? Ve většině případů nelze tuto formu půjčky doporučit. Pokud tedy můžete doložit výši svých příjmů nebo máte někoho, kdo Vám poslouží jako ručitel, raději využijte nabídky jiných půjček, kterých je trh také přeplněn.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.