Půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Půjčky na směnku z vlastních zdrojů

Půjčka na směnku z vlastních zdrojů je jednou z forem půjčky na směnku. Jedná se o půjčování peněz se zárukou směnky mezi soukromými osobami navzájem nebo mezi soukromou osobou a soukromým investorem. Ačkoliv se jedná o formu půjčky velmi rychlou, jednoduše vyříditelnou i snadno vymahatelnou, nedá se říct, že jde o půjčku bezpečnou a už vůbec ne výhodnou.

Tento druh půjčky představuje nejčastěji půjčování peněz na privátním trhu, proto je důležité si ohlídat, zda směnka obsahuje všechny potřebné informace a zda je v souladu s platnými zákony České republiky, aby nabyla platnosti a aby měla v případě nejasností šanci uspět u soudu jako platný cenný papír. Informace co všechno a v jaké formě má směnka obsahovat je snadno dostupný například i na internetu a nedá tudíž moc práce si všechno správně ověřit.

Jako u všech dalších forem půjček na směnku je i zde cena za všechny výhody této půjčky kompenzována vysokou úrokovou sazbou, která je pak výdělkem osoby, která půjčku poskytuje. Je na Vás si tedy rozmyslet, zda jste ochotni zaplatit za službu o něco víc peněz, ale vyřídit půjčku výše popsanou cestou nebo zda si dáte práci s oběháváním potřebných potvrzení pro banku, ale pak budete vědět, že máte za zády jistotu a nižší měsíční splátky.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.