Půjčky od Home credit

Známá firma Home Credit specializující se na nákupy na splátky a půjčky na cokoliv nabízí hned několik zajímavých možností úvěrů.

Telefonní půjčka

Půjčky od Home credit

Telefonní půjčku můžete vyřídit z pohodlí Vašeho domova téměř okamžitě. Stačí zavolat ne bezplatnou linku Home Credit (nebo lze vyplnit formulář na webových stránkách a vyčkat na zavolání operátora). Po domluvení všeho potřebného s operátorem si stačí vybrat formu vyplacení půjčky. Vyzvednout hotovost až 150 000Kč si můžete osobně na poště nebo Vám bude připsána na účet. Půjčku lze do 3 měsíců zrušit a je bez ručitele. Home Credit tuto půjčku poskytuje i bez vlastnictví běžného účtu.

Hotovostní půjčka Pošta

Tato půjčka je další formou půjčky od Home Credit, o kterou můžete zažádat na každé poště. Stačí Vám k tomu občanský průkaz. Přímo na poště si pak domluvíte předběžné podmínky a na Vámi vybraný termín Vás zkontaktuje pracovník Home Creditu a půjčku dokončí. Stejně jako u telefonní půjčky si můžete vyzvednout hotovost nebo si nechat částku poslat na účet. Lze si půjčit až 40 000Kč.

Nákup zboží na splátky

Tato velmi populární forma nákupu je od Home Credit nabízena od 3 000 – 100 000Kč. Sjednat půjčku si můžete přímo v prodejně, kde zboží kupujete a svůj nákup si můžete rovnou odnést. K vyřízení stačí jen dva doklady totožnosti. Při úvěru nad 20 000Kč je ještě potřeba prokázat výši příjmů. Specifickou formou nákupu na splátky může být i lékařská péče. Pro tyto účely poskytuje Home Credit speciální úvěr. Bohužel i zde platí, že lékař, u kterého lze tento úvěr uzavřít musí být smluvním lékařem Home Creditu.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.