půjčky od soukromých investorů

Je to druh nebankovních půjček, které se zaměřují především na investice a investiční půjčky. Soukromý investor je zde v roli věřitele a půjčuje peníze za předem stanovených podmínek. Podmínek může být celá řada, většinou se jedná o podmínky jako u klasických půjček nebo úvěrů. Především velkou roli zde hraje finanční částka, doba splácení a procentuální úvěr(většinou vyjádřený v RPSN).

Riziko, splácení, podmínky

Pro věřitele je zde velké riziko a proto se často chce pojistit. Nejdříve si investor ověřuje bonitu klienta. Bonita dlužníka záleží na mnoha vlastnostech. Mezi ty typické patří: schopnost splácet, cashflow dlužníka(příjmy-výdaje), majetek, atd. Podle těchto kritérií se investor rozhoduje jestli peníze půjčky a jak velké úroky si stanový.

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.