Půjčky před výplatou

Půjčky před výplatou

Stalo se Vám někdy, že do výplaty Vám zbývalo již jen několik dní a vy jste se najednou ocitly ve finanční tísni? Nedají Vám v zaměstnání zálohu a vy tak žijete poslední dny před výplatou doslova na chlebu a vodě? Už nemusíte. Čím dál častěji se totiž využívají půjčky, které slouží lidem právě v této situaci a můžete je využít i vy.

Půjčka přes sms

Stačí-li Vám opravdu malá částka, je asi nejrychlejším způsob, jak zažádat o půjčku Rychlá Finská půjčka od Ferratum. Zažádat o ní totiž můžete pomocí mobilního telefonu nebo formuláře na webových stránkách, bez ručitele, bez potřeby osobní schůzky, dokladu o výši příjmů apod.

Pro nové zákazníky je půjčená částka, která může dosahovat nejvýše 5000Kč, poskytnuta prostřednictvím složenky. Dostáváte-li se však do těchto situací opakovaně, částka Vám bude zasílána v případě přání i na účet. Poplatek za poskytnutí je 250Kč za každý půjčený 1000Kč.

Kreditní karty a kontokorent

Tíživou finanční situaci před výplatou však nemusíte hned řešit půjčkou. Velmi výhodným řešením jsou kreditní karty nebo kontokorent - produkty, které nabízejí bankovní i nebankovní společnosti.

Při vhodném výběru můžete čerpat až několik tisíc bez úroků nebo poplatků, protože u většiny společností je pravidlem, že po čerpání trvá několikadenní až několikatýdenní bezúročná lhůta. Splatíte-li tedy peníze po výplatě ještě v této lhůtě, nebudete mít žádné problémy s načítáním nevýhodných úroků, jaké jsou u běžných půjček.

Ostatní půjčky

Nestačí Vám malá částka, kterou nabízí sms půjčka nebo nechcete zřizovat kreditní kartu? Řešením tedy právě pro Vás mohou být ostatní půjčkyúčelové, neúčelové od bank i nebankovních institucí. Jsou poskytovány ve všech výších s různými podmínkami a dobami splácení, takže si stačí vybrat ze široké nabídky trhu.

Nevybírejte ale neuvážlivě, protože ukvapené rozhodnutí by Vás mohlo připravit nejen o kupu peněz, ale i o střechu nad hlavou. Dopřejte si tedy čas na hledání a zkuste najít někoho, kdo byl s půjčkou od této firmy spokojen. Pozorně si přečtěte smlouvu. Když bude všechno v pořádku, tak už jen užívejte Vašich nových peněz.

  • Půjčka 500 Kč - 5.000 Kč
  • Online do 10 minut
  • Prodloužení půjčky přes SMS
  • Bez potvrzení o přijmu bez ručitele
  • Bez osobní schůzky, bez zbytečného papírovaní

Podobné články

Půjčky do 50 tisíc

Půjčky do 50 tisíc patří mezi nižší půjčky, které Vám poskytnou i banky i nebankovní společnosti. Je totiž velmi časté, že zrovna nečekaně p...

Půjčka cofidis

Jistě už jste také slyšeli o firmě Cofidis, která nabízí online půjčky a spotřebitelské úvěry na míru. Asi nejznámějším produktem této firmy je Půjčk...

Finanční novinky

29-08-2011 - Půjčka ihned až domů

Potřebujete rychlé peníze na internetu? Vyzkoušejte půjčky ihned na ruku pro každého kdo potřebuje rychlé peníze až domů. U půjček na ruku se jedná většinou o nebankovní půjčky/úvěry na směnku.

4.7.2011 - Půjčky pro nezaměstnané ihned

Půjčky pro nezaměstnané ihned jsou velice oblíbené půjčky, které jsou určeny k překlenutí období bez zaměstnání. V této době to bývá velice těžké.

25.1.2011 - Půjčky pro nepracující

Potřebujete rychle peníze? Vyzkoušejte ferratum půjčka sms. Jsou to sms půjčky od 500Kč do 10 000 Kč. Tyto půjčky může dostat skoro každý, první půjčka je až 2000 Kč a 6 půjčka je až 10 000 Kč.